K. Kasprzak: Lewica posługuje się językiem dehumanizacji

Strajki kobiet
Twitter Onet Wiadomości (@OnetWiadomosci)

Gościem Adriana Stankowskiego w programie „Dziennikarski Poker” był dziś Krzysztof Kasprzak z Fundacji „Życie i Rodzina”. Tematem rozmowy był wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie prawa aborcyjnego.

Krzysztof Kasprzak mówił o okrucieństwie aborcji. 

TK orzekł coś, co już było wiadome od lat. Orzekł, że aborcja eugeniczna — czyli dzieci podejrzanych o nieuleczalną chorobę — jest niezgodna z Polską Konstytucją.

TK orzekł coś, co już było wiadome od lat. Orzekł, że aborcja eugeniczna — czyli dzieci podejrzanych o 
Aborcja eugeniczna to okrutne morderstwo. Znany przypadki, że dziecko przeżywało swoją aborcję, ostatnio nasza fundacja upubliczniła dane ze szpitali. Okazało się, że one mają procedurę na wypadek, gdy dzieci przeżywają aborcję. Po prostu się im nie pomaga, odstępuje się reanimacji. Tak wygląda okrucieństwo aborcji eugenicznej.

Odniósł się do agresywnej formy czarnych protestów. 

Panuje ogromna dehumanizacja dzieci podczas tych czarnych protestów. To jest retoryka z najgorszego okresu nazistowskiego. Lewica posługuje się językiem dehumanizacji.

Każdy człowiek ma prawo do życia. [...] My nie uznajemy żadnych kompromisów. Nikt nie pyta dzieci nienarodzonych, czy chcą być ofiarami tego kompromisu.

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy