Już nawet Magda Gessler atakuje HGW

Artykuł
YouTube/Jastrzbpost

Magda Gessler w mocnych słowach skomentowała, skandaliczne - wg niej - zachowanie Hanny Gronkiewicz-Waltz i władz Warszawy, za to, że nie przybyły na lotnisko Chopina powitać olimpijską medalistkę Anitę Włodarczyk.

Naszą złotą medalistkę olimpijską na warszawskim lotnisku im. Chopina witał tłum Polaków. Zjechali z całej Polski. Zabrakło jedynie włodarzy miasta z panią prezydent na czele.

W rozmowie z Polskim Radiem trener Anity Włodarczyk powiedział: – To jest kawałek drogi. Ci ludzie docenili ten jej wkład, a z władz Warszawy nikogo się nie doczekaliśmy.

Na wydarzenie zareagowała od razu Magda Gessler. Szybko zorganizowała uroczystą kolację na przywitanie naszej medalistki. Po czym w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl, pełna oburzenia powiedziała: - Takie osoby jak Anita Włodarczyk niezauważone przez władze miasta, są wstydem i skandalem dla miasta, tym bardziej, że ktoś kto zarządza pieniędzmi, kiedyś w bankach a obecnie pieniędzmi Warszawy, i robi to w taki sposób ze ignoruje taki wielki sukces Polski, ignoruje Polskę i ignoruje możliwości Polek!  Sama (Hanna Gronkiewicz-Waltz) będąc kobietą, tak potraktować drugą kobietę z takim sukcesem…! Proszę sobie samej odpowiedzieć…

ZOBACZ:

Źródło: jastrzabpost

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy