Jekaterynburg: Trzy osoby zginęły po ataku nożownika. Poszło o wódkę
Konflikt między atakującym a ofiarami wybuchł po spożyciu alkoholu w parku w pobliżu dworca kolejowego w Jekaterynburgu.
„Dzisiaj do wydziału śledczego Okręgu Żeleźnodorożnego w Jekaterynburgu Komitetu Śledczego Rosji w obwodzie swierdłowskim dotarła informacja, że w parku w pobliżu dworca kolejowego w Jekaterynburgu wybuchł konflikt po spożyciu alkoholu, w wyniku którego, według wstępnych danych, trzech mężczyzn zostali zabici” – głosi oświadczenie Regionalnego Dyrekcji Śledczej Swierdłowsku przy Komitecie Śledczym Rosji.
tass.com
Komentarze
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”
Kuźmiuk: Zełenski przekroczył czerwoną linię, to są szalone decyzje