Jekaterynburg: Trzy osoby zginęły po ataku nożownika. Poszło o wódkę
Konflikt między atakującym a ofiarami wybuchł po spożyciu alkoholu w parku w pobliżu dworca kolejowego w Jekaterynburgu.
„Dzisiaj do wydziału śledczego Okręgu Żeleźnodorożnego w Jekaterynburgu Komitetu Śledczego Rosji w obwodzie swierdłowskim dotarła informacja, że w parku w pobliżu dworca kolejowego w Jekaterynburgu wybuchł konflikt po spożyciu alkoholu, w wyniku którego, według wstępnych danych, trzech mężczyzn zostali zabici” – głosi oświadczenie Regionalnego Dyrekcji Śledczej Swierdłowsku przy Komitecie Śledczym Rosji.
tass.com
Komentarze
Najnowsze
HIT DNIA
Jeszcze nie ucichła afera... Posłanka KO pojawiła się na Dniu Zdrowia [ZDJĘCIA]
Wawer w Republice o aferze Kacprzyka: Donald Tusk próbuje przeczekać kryzys
PILNE! Polki poznały rywalki w pierwszej rundzie Wimbledonu