Jarosław Gowin oraz Marcin Ociepa dołączyli do akcji #DziękujeMYzaOdwagę
Do akcji portalu niezalezna.pl#DziękujeMYzaOdwagę dołączyli wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, oraz wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.
- W dobie walki z koronawirusem okazuje się, że pośród nas są prawdziwi bohaterowie, którym powinniśmy podziękować za odwagę - powiedział Marcin Ociepa.
– Chciałbym bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy teraz pracują. Nie tylko strażakom, pielęgniarkom. lekarzom, ale także sprzedawcom, pracownikom fabryk, pracownikom budowlanym. To jest naprawdę walka o przyszłość Polski, o przetrwanie polskiej gospodarki - zaznaczył Jarosław Gowin.
ZOBACZ WIĘCEJ!
Najnowsze
Branża meblarska i drzewna na skraju przepaści? Jest źle, a dzięki UE może być jeszcze gorzej
Dziennikarz Republiki w ścisłej czołówce. Marcin Dobski na podium rankingu zaangażowania w serwisie X
Duklanowski: rząd Tuska reklamuje "nowy port na Bałtyku", którego... nie ma