Jakubiak: Giertycha zawsze uważałem za złego człowieka
Drugim gościem programu "Oddaję Państwu głos" na antenie TV Republika był Marek Jakubiak, przedsiębiorca i były poseł.
#OddajęPaństwuGłos | @jakubiak_marek: Czym większe zaangażowanie w obronę tego układu, tym większe prawdopodobieństwo, że czerpało się z tego układu korzyści. #Giertych #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) October 15, 2020
#OddajęPaństwuGłos | @jakubiak_marek: Ja pana Romana #Giertych.a traktuję i traktowałem jak złego człowieka. Nie mam zamiaru litować się nad tym człowiekiem, on się nie litował i nie lituje nad nikim. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) October 15, 2020
#OddajęPaństwuGłos | @jakubiak_marek: Był okres, że Roman #Giertych był premierem i mógł służyć Rzeczypospolitej.#włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) October 15, 2020
Najnowsze
Śląskie: 300 interwencji strażaków dotyczących tlenku węgla, uwaga na upały
"Czy Polacy są gotowi na ukraińskie drony latające nad ich miastami?". Jawne groźby w ukraińskiej telewizji
Armagedon na kolei. Kmita alarmuje o gigantycznych opóźnieniach