Jacek Sasin trafił do szpitala. Wcześniej przebywał na kwarantannie
Wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin przebywa pod opieką lekarzy w szpitalu z powodu Covid -19 - poinformował we wtorek PAP rzecznik Ministerstwa Aktywów Państwowych Karol Manys.
- Wicepremier Jacek Sasin jest pod opieką lekarzy w szpitalu - powiedział rzecznik MAP.
W ubiegły czwartek Manys przekazał, że Sasin został zakażony koronawirusem, od tego czasu przebywał w domu.
Według nieoficjalnych informacji WP, "u Sasina wystąpiły typowe objawy koronawirusa i lekarz skierował go do szpitala". "Wicepremier Jacek Sasin trafił do Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w poniedziałek" - pisze we wtorek WP.
Wcześniej Sasin przebywał już kilkukrotnie na kwarantannie.
PAP
Komentarze
Najnowsze
Rozpoczęły się wybory, które mogą zmienić los francuskiego terytorium
Niemcy: Nowy przepis na basenach. Nie znasz niemieckiego, nie wejdziesz
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada