Izrael wprowadził specjalne środki, które mają chronić kraj przed koronawirusem z Wuhan

Artykuł
pxfuel

O sprawie dowiadujemy się z komunikatu linii lotniczych Wizz Air. - Z powodu epidemii koronawirusa w Chinach, władze Izraela podjęły następujące działania w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa w celu zminimalizowania rozprzestrzeniania się wirusa - napisał przewoźnik.

Komunikat Wizz Air w sprawie wirusa: 

Wizz Air informuje swoich pasażerów, że z powodu epidemii koronawirusa w Chinach, władze Izraela podjęły następujące działania w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa w celu zminimalizowania rozprzestrzeniania się wirusa:


od godziny 12:00 czasu lokalnego 3 lutego 2020 roku rząd Izraela wdrożył środki mające na celu utrzymanie Izraela jako państwa wolnego od koronawirusa. Środki te pozostaną w mocy do odwołania. Wszyscy pasażerowie, którzy odwiedzili Chiny w czasie 14 dni przed wylotem do Izraela, nie będą wpuszczeni do Izraela. Jeżeli pasażerowie przybędą do Izraela nie spełniając powyższego warunku, linie lotnicze będą zobowiązane do zabrania pasażerów do kraju pochodzenia / wylotu.

Podczas procedury odprawy na lotnisku odlotu pasażerowie będą pytani o poprzednie podróże, a informacja ta zostanie zweryfikowana przez urząd imigracyjny na lotnisku odlotu i przylotu.
Jeśli pasażer spełnia powyższe wymagania i zdecyduje się on anulować  / zmodyfikować podróż, prosimy o telefon do naszego Call Center w celu uzyskania dalszej pomocy.
 
Uwaga: Powyższe regulacje nie dotyczą osób podróżujących z paszportem / obywatelstwem izraelskim. Pasażerowie ci będą mogli wjechać do Izraela i otrzymają odpowiednie instrukcje po przylocie od władz państwowych.
 
Wizz Air dziękuje za zrozumienie i współpracę.

Źródło: Wizz Air

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy