ISIS grozi atakami podczas Mistrzostw Świata w Rosji. Wywołują „samotne wilki”

Artykuł
twitter

Państwo Islamskie wzywa „samotnych wilków” do przeprowadzenia ataków terrorystycznych podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji. Opublikowano kolejne propagandowe plakaty – poinformowało „Daily Mail”.

 

Państwo Islamskie kolejny raz grozi, że podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które wczoraj rozpoczęły się w Rosji, dojdzie do zamachów.

Chorzy z nienawiści fanatycy publikują kolejne plakaty, na których widnieją hasła, m.in. „zabijcie ich wszystkich”, czy „rozpoczyna się terror”. Na zamieszczonych grafikach widzimy stadion w Soczi trawiony przez ogień, czy logo mundialu przecięte nożem.

 

 

 

Na kolejnych plakatach pojawili się wojownicy ISIS wyposażeni w bomby i karabiny którzy spoglądają w kierunku stadionu w Moskwie.

Dzihadyści nie od dziś grożą atakami terrorystycznymi na mundialu w Rosji. Już od dłuższego czasu ISIS publikuje plakaty nawołujące do terroryzmu podczas imprezy sportowej.

Kilka miesięcy temu w internecie pojawiły się grafiki z wizerunkami mordowanych lub pobitych znanych piłkarzy. Wśród nich znaleźli się Leo Messi, Neymar, oraz trener reprezentacji Francji - Didier Deschamps.

 

Źródło: dailymail.co.uk, niezalezna.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy