I znowu wpadka! Schetyna nie potrafi odpowiedzieć na pytanie o koszt własnej propozycji. To trzeba zobaczyć!

Artykuł
zrzut ekranu/Twitter/@pikus_pol

Grzegorz Schetyna na dzisiejszej konferencji prasowej podczas prezentowania programu Koalicji Obywatelskiej dla seniorów został zapytany o koszty swojej propozycji. Odpowiedź - oczywiście bez konkretów - przyszła mu z ogromnym trudem. Puenta jest taka, że koszty... zostaną przedstawione po wyborach.

Politycy Koalicji Obywatelskiej prezentowali dziś swój program dla seniorów. Padło wiele obietnic, a po nich przyszedł czas na pytania od dziennikarzy. I się zaczęło!

- Chciałem się zapytać o koszt tego programu senioralnego, który państwo przedstawili i też żeby wyjaśnić ten pomysł z finansowaniem funduszy emerytalnych - zapytał przedstawiciel Polskiej Agencji Prasowej.

Nikt się chyba nie spodziewał, że tak proste pytanie sprawi duże problemy Grzegorzowi Schetynie. Najpierw stwierdził, że nie dosłyszał, o co chodzi w pytaniu, a kiedy już był pewny - nie odpowiedział konkretnie. W tym czasie Małgorzata Kidawa-Błońska, kandydatka na premiera, wbijała wzrok w podłogę.

- To jest program Twoja Polska... Tam jest... Dokładnie to przedstawiamy. Chodzi o to, że znacjonalizowane spółki skarbu państwa...yy.. nie będą podlegały prywatyzacji- mówił Schetyna.

Przypomnijmy pytanie: jakie będą koszty? Niestety, lider PO odpowiedzi nie zdołał udzielić. Zapowiedział, że będzie to przedstawiane... po wyborach parlamentarnych.

- Mamy to wyliczone, cały ten projekt, z którym pójdziemy do wyborów i jestem przekonany, że pani marszałek Kidawa-Błońska będzie go mogła prezentować, będziemy przedstawiać go sukcesywnie już po 13 października- powiedział.

 

Źródło: Niezależna.pl, Twitter

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy