Hiszpania wznawia piłkarskie rozgrywki
Już jutro dojdzie do wznowienia rozgrywek piłkarskich w Hiszpanii. Pierwsze spotkanie, jakie odbędzie się po zawieszeniu ligi to derby Sevilli.
Pomimo powrotu do gry jest wiele znaków zapytania związanych ze wzownieniem rozgrywek. Duża niepewność budzi dyspozycja piłkarzy, którzy ostatni raz na boisku pojawili się ponad 3 miesiące temu.
Dziennik Marca informuje, że możliwość treningów w grupach hiszpańskie zespoły otrzymały dopiero na początku maja. Początkowo mogli ćwiczyć w 10-osobowych a później 14-osobowych zespołach.
W tabeli po 27 kolejkach prowadzi FC Barcelona, która wyprzedza Real Madryt oraz Sevillę.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
TYLKO U NAS
Fundusz Pracy bez pieniędzy na praktyki – chaos refundacyjny uderza w młodych praktykantów
Zełenski na linii frontu pod Kupiańskiem. Prezydent Ukrainy podziękował żołnierzom za walkę z rosyjskim agresorem
płk. Kozłowski z apelem do Tuska: jak najszybciej oficerowie kontrwywiadu muszą odwiedzić Siemoniaka
Najnowsze
HIT DNIA
Tusk znów atakuje i grozi. Padło słowo "bezlitosne" - w kontekście rozliczeń
TYLKO U NAS
Fundusz Pracy bez pieniędzy na praktyki – chaos refundacyjny uderza w młodych praktykantów
Bochenek: Jutro przedstawimy ofertę programową dotycząca ochrony zdrowia