Hiszpania wznawia piłkarskie rozgrywki
Już jutro dojdzie do wznowienia rozgrywek piłkarskich w Hiszpanii. Pierwsze spotkanie, jakie odbędzie się po zawieszeniu ligi to derby Sevilli.
Pomimo powrotu do gry jest wiele znaków zapytania związanych ze wzownieniem rozgrywek. Duża niepewność budzi dyspozycja piłkarzy, którzy ostatni raz na boisku pojawili się ponad 3 miesiące temu.
Dziennik Marca informuje, że możliwość treningów w grupach hiszpańskie zespoły otrzymały dopiero na początku maja. Początkowo mogli ćwiczyć w 10-osobowych a później 14-osobowych zespołach.
W tabeli po 27 kolejkach prowadzi FC Barcelona, która wyprzedza Real Madryt oraz Sevillę.
pap
Komentarze
Najnowsze
160 koncertów w 3 miesiące. Skolim rusza w najbardziej intensywną trasę lata
Szef BBN przestawia plany wizyty w USA. Wraca kwestia Nuclear Sharing
"Pogonimy razem tę bandę aferzystów". Ważny apel Cieszyńskiego do sygnalistów