Harley-Davidson wprowadza markę LiveWire. Motocykle będą napędzane prądem
Harley-Davidson sprzedawał dotychczas jeden model elektryczny. Teraz wprowadza na rynek markę LiveWire, linię motocykli na baterie.
Firma w 2019 r. wypuściła model LiveWire pod marką Harley-Davidson. 8 lipca dołączy do niego pierwszy model sygnowany marką LiveWire.
Motocykle LiveWire będą sprzedawane u osobnych dealerów, najpierw w Kalifornii, a potem na pozostałym obszarze Stanów Zjednoczonych.
Harley-Davidson LiveWire – elektryk z bijącym sercem https://t.co/dFA6WMiraP | @morid1n pic.twitter.com/67klZ6ntkS
— iMagazine (@iMagazinePL) February 3, 2021
foxnews
Komentarze
Najnowsze
Maroko może stracić swoją gwiazdę! W tle sprawa sądowa
Po wybuchu w zakładach przetwarzania gazu 18 osób jest zaginionych a ponad 50 rannych!
Blokada na drodze ekspresowej S3. Rolnicy ogłosili bezterminowy protest!
HIT DNIA