Harley-Davidson wprowadza markę LiveWire. Motocykle będą napędzane prądem
Harley-Davidson sprzedawał dotychczas jeden model elektryczny. Teraz wprowadza na rynek markę LiveWire, linię motocykli na baterie.
Firma w 2019 r. wypuściła model LiveWire pod marką Harley-Davidson. 8 lipca dołączy do niego pierwszy model sygnowany marką LiveWire.
Motocykle LiveWire będą sprzedawane u osobnych dealerów, najpierw w Kalifornii, a potem na pozostałym obszarze Stanów Zjednoczonych.
Harley-Davidson LiveWire – elektryk z bijącym sercem https://t.co/dFA6WMiraP | @morid1n pic.twitter.com/67klZ6ntkS
— iMagazine (@iMagazinePL) February 3, 2021
foxnews
Komentarze
Najnowsze
Branża meblarska i drzewna na skraju przepaści? Jest źle, a dzięki UE może być jeszcze gorzej
Dziennikarz Republiki w ścisłej czołówce. Marcin Dobski na podium rankingu zaangażowania w serwisie X
Duklanowski: rząd Tuska reklamuje "nowy port na Bałtyku", którego... nie ma