Hanna Lis zachęca Kijowskiego i Petru do wyjazdu na Maderę!
Mąż Hanny Lis słynie z niesłychanej niechęci do Prawa i Sprawiedliwości, a także popierania KOD-u i wszystkiego co antyrządowe, a w skład tego na pewno wchodzi Ryszard Petru. Jego żona, dziennikarka Hanna Lis ma chyba inne zdanie niż jej mąż. Trafnie skomentowała jednak poczynania słynnych "opozycjonistów", zalecając im wyjazd na Maderę!
Now rok zaczął się bardzo niefortunnie zarówno dla Ryszarda Petru, jak i Mateusza Kijowskiego. Z powodu afer, odwrócili się od nich nawet dotychczasowi zwolennicy, a także zdeklarowani przeciwnicy PiS-u. Do grona osób ostro krytykujących poczynania Petru i Kijowskiego dołączyła dziś na Twitterze Hanna Lis.
Dzień dobry. PiS-owi gratuluję opozycji. Jest nawet lepsza, niż 500+. #ktonastępny ?
— Hanna Lis (@hanna_lisowa) 5 stycznia 2017
Zrzućmy się na bilet powrotny na Maderę pliz? W takim tempie, to nawet Prezes opozycji nie rozjeżdża. pic.twitter.com/A5aZ2cnfxZ
— Hanna Lis (@hanna_lisowa) 5 stycznia 2017
Najnowsze
Ziobro: afera Zondacrypto, podobnie jak Amber Gold, są aferami Donalda Tuska
Kreml może zaostrzyć ataki na Ukrainę. Pojawia groźba taktycznej broni jądrowej
Afera wokół „Marki Polska”. W rządzie wskazują wiceministra Borysa