Gargas: Przy prywatyzacji Ciechu mogło dojść do korupcji

Artykuł
telewizja republika

Dotarliśmy do informacji, które sugerują, że mogliśmy mieć do czynienia z korupcją przy prywatyzacji jednej z największych polskich firm – Ciechu. W dzisiejszym „Zadaniu Specjalnym” przedstawimy dowody, dokumenty, których wcześniej nie widziała opinia publiczna. Prokuratura powinna to zbadać – zapowiadała na antenie Telewizji Republika Anita Gargas.

– Dzisiaj „Zadanie specjalne” nietypowe, bo współgospodarzem będzie Cezary Gmyz. Będziemy ujawniać nowe elementy związane z aferą taśmową. Przedstawimy także wyniki dziennikarskiego śledztwa, które zmusza do postawienia pytania: co się dzieje z prokuraturą, która, dysponując zestawem informacji związanych z prywatyzacją jednej z najważniejszych firm w Polsce jaką jest Ciech, bagatelizuje je – mówiła.

– Będziemy gościć w studiu byłego wiceszefa CBA Ernesta Bejdę, pełnomocnika Marka Falenty oraz prokuratora w stanie spoczynku Jarosława Dusia – dodała.

Niniejsze nagranie stanowi przedmiot toczącego się postępowania sądowego o ochronę dóbr osobistych osób przedstawionych w publikacji

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy