Funkcjonariusze ABW staną przed komisją ws. Amber Gold
Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego staną przed sejmową komisją śledczą w sprawie Amber Gold. Przesłuchania świadków zaplanowano na poniedziałek oraz wtorek. Zeznania mają złożyć czterej funkcjonariusze ABW, pracujący przy sprawie Amber Gold.
- Na przyszły tydzień mamy zaplanowane przesłuchania czterech funkcjonariuszy ABW. Ich przesłuchania będą podzielone na część jawną i zamkniętą - zapowiedział wiceszef komisji Jarosław Krajewski.
Według informacji zamieszczonej na sejmowej stronie internetowej posiedzenie komisji w trybie jawnym rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 10. Weźmie w nim udział dwóch funkcjonariuszy ABW.
O godzinie 12:30 rozpocznie się przesłuchanie na posiedzeniu zamkniętym.
Dwóch kolejny funkcjonariuszy zostanie przesłuchanych we wtorek dokładnie w tej samej formule.
Do tej pory komisja przesłuchała już pięciu funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznych związanych ze sprawą Amber Gold.
Najnowsze
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”