Fogiel: Opozycja z prostactwa i chamstwa próbuje robić broń polityczną

Artykuł
- dwie osoby związane z panem prezydentem Ferencem startują przeciwko sobie z dwóch zgoła wydawałoby się rozbieżnych obozów- powiedział Radosław Fogiel.
Fot. PAP/Mateusz Marek

W poniedziałek Radek Fogiel był gościem programu PR24. Polityk Prawa i Sprawiedliwości opowiedział o m.in. o zbliżających sie przedterminowych wyborach w Rzeszowie.

- To, że opozycja z prostactwa i chamstwa próbuje robić broń polityczną, czy narzędzie politycznej komunikacji jest przykre, ale nie jest niczym nowym, ani zaskakującym - mówił Radosław Fogiel- polski polityk i samorządowiec, członek Prawa i Sprawiedliwości podczas audycji w Polskim Radiu 24.

 

Polityk poruszył również temat zbliżających się wyborów w Rzeszowie, które odbędą się 9 maja 2021r. W związku z wygaśnięciem mandatu prezydenta miasta przeprowadza się wybory przedterminowe. Przepisy stanowią, że wybory zarządza się i przeprowadza w ciągu 90 dni od daty wystąpienia przyczyny wygaśnięcia mandatu.

- Każdy wyborca zdecyduje, czy zależy mu na prezydencie takim, który będzie skupiał się na rozwoju miasta, który będzie zajmował się wykorzystywanie pieniędzy unijnych, również tych z Funduszu Odbudowy - powiedział członek Prawa i Sprawiedliwości.

Fogiel zaznaczył, że zbliżające się wybory są dla rzeszowian i to właśnie oni będą decydować. Mimo tego, ze niektórzy próbują zrobić z Rzeszowa wydarzenie polityczne w skali całego kraju.

 

Źródło: PR24.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy