Florencja: Ksiądz znalazł ciało Polki na ulicy
Proboszcz jednego z kościołów we Florencji znalazł na ulicy zwłoki kobiety. Jak wynika z ustaleń śledczych, była to Polka. Zmarła miała ok. 60 lat- informuje portal quinewsfirenze.it.
Duchowny, przechodząc ulicą niedaleko swojej parafii, zauważył leżącą kobietę. Wezwał policję i pogotowie ratunkowe. Mimo szybkiej interwencji, na pomoc było już za późno- kobieta nie żyła.
Jak wynika z ustaleń śledczych, zmarła była Polką i miała ok. 60 lat. Według służb, zmarła była prawdopodobnie osobą bezdomną.
Na ciele kobiety nie wykryto żadnych obrażeń, więc wstępnie stwierdzono, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych lub choroby. Nie ma na razie informacji, czy została zaplanowana sekcja zwłok Polki.
Media informują, że we Florencji jest to już drugi taki przypadek śmierci osoby bezdomnej na ulicy.
Najnowsze
Czarzasty odcina się od Tuska? Lewica chce radykalnych zmian w służbie zdrowia
Niemcy blokują polską gęś. Spór o prestiżowy unijny certyfikat
HIT DNIA
Jeszcze nie ucichła afera... Posłanka KO pojawiła się na Dniu Zdrowia [ZDJĘCIA]