Przejdź do treści
21:50 USA: Rzeczniczka Departamentu Stanu Tammy Bruce potwierdziła we wtorek, że w wyniku poniedziałkowego bombardowania Kijowa zginął obywatel Stanów Zjednoczonych
Wydarzenie Dorota Arciszewska-Mielewczyk i Kluby Gazety Polskiej w Gdyni i Wejherowie zapraszają na spotkanie z Posłami Dariuszem Mateckim i Mariuszem Goskiem które odbędzie się 27.06 o g. 17:30 w Gdyni, w budynku Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości ul. 10 lutego 33
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej w Słupsku zaprasza na marsz przeciwko masowej migracji, 22 czerwca, godz. 16.00, Bulwary Słupskie MDK
Wydarzenie W najbliższą niedzielę (22 czerwca) o g. 13:00 w Amfiteatrze przy Zamku w Pułtusku otwarte spotkanie pod hasłem "Wygrała Polska" z prezydentem-elektem Karolem Nawrockim i prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim
NBP NBP informuje: Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: „Polska ma już 509 ton złota – więcej niż Europejski Bank Centralny! To dowód na skuteczną strategię, która wzmacnia wiarygodność Polski i buduje bezpieczeństwo finansowe obywateli"
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Florencja: Ksiądz znalazł ciało Polki na ulicy

Źródło: https://fshoq.com, CC BY 4.0

Proboszcz jednego z kościołów we Florencji znalazł na ulicy zwłoki kobiety. Jak wynika z ustaleń śledczych, była to Polka. Zmarła miała ok. 60 lat- informuje portal quinewsfirenze.it.

Duchowny, przechodząc ulicą niedaleko swojej parafii, zauważył leżącą kobietę. Wezwał policję i pogotowie ratunkowe. Mimo szybkiej interwencji, na pomoc było już za późno- kobieta nie żyła.

Jak wynika z ustaleń śledczych, zmarła była Polką i miała ok. 60 lat. Według służb, zmarła była prawdopodobnie osobą bezdomną.

Na ciele kobiety nie wykryto żadnych obrażeń, więc wstępnie stwierdzono, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych lub choroby. Nie ma na razie informacji, czy została zaplanowana sekcja zwłok Polki.

Media informują, że we Florencji jest to już drugi taki przypadek śmierci osoby bezdomnej na ulicy.

 

 

TVP, media

Wiadomości

Iran przygotowuje potencjalne uderzenia w bazy USA na Bliskim Wschodzie

Dramat zwykłych Irańczyków. Nie mogą wydostać się z Teheranu

Giorgia Meloni z G7: Iran stanowiłby zagrożenie dla nas wszystkich

Chamenei zapowiada bezwzględną zemstę na Izraelu

Potężna eksplozja w Teheranie. Wojsko Izraela zapowiada uderzenie

Iran wystrzelił kolejną falę rakiet na Izrael

Rewolucyjny długopis z AI diagnozuje Parkinsona z ponad 95% dokładnością

Sąsiad Polski rozważa neutralność. Wyjdą z NATO

Natasza Urbańska szczerze o aferze z "Rolowaniem": "Myślałam, że umrę, wstydziłam się wyjść na scenę"

Polskie katedry upamiętniły śmierć Bolesława Chrobrego. A w wakacje wielkie widowisko!

Daniel Martyniuk znów został ojcem! Pokazał żonę po porodzie i synka!

Rozwód Kosiniaka-Kamysza z Hołownią i koniec Trzeciej Drogi?

Ile wydamy na tegoroczne wakacje? Częściej wybierzemy Polskę czy zagranicę?

Macron zwołuje nadzwyczajne posiedzenie Rady Obrony i Bezpieczeństwa Narodowego ws. Iranu

Giertych sufluje prokuratorom? Gorąca rozmowa w programie „W Punkt”

Najnowsze

Iran przygotowuje potencjalne uderzenia w bazy USA na Bliskim Wschodzie

Potężna eksplozja w Teheranie. Wojsko Izraela zapowiada uderzenie

Iran wystrzelił kolejną falę rakiet na Izrael

Rewolucyjny długopis z AI diagnozuje Parkinsona z ponad 95% dokładnością

Sąsiad Polski rozważa neutralność. Wyjdą z NATO

Dramat zwykłych Irańczyków. Nie mogą wydostać się z Teheranu

Giorgia Meloni z G7: Iran stanowiłby zagrożenie dla nas wszystkich

Chamenei zapowiada bezwzględną zemstę na Izraelu