Emocjonujący tydzień w gospodarce. Co czeka nas w najbliższe dni?
Przyszły tydzień będzie przełomowy. Wreszcie dowiemy się, kiedy skończą się najboleśniejsze obostrzenia związane z pandemią Covid-19 oraz kiedy wrócimy do pracy, oraz kiedy firmy znowu będą mogły działać.
W środę czeka nas konferencja ministra zdrowia Adama Niedzieskiego, który ma ogłosić harmonogram znoszenia obostrzeń gospodarczych i społecznych.
- Przedstawimy plan postępowania dla całego maja, który będzie zakładał przywracanie zarówno funkcjonowania branży gastronomicznej czy hotelarskiej - mówił Niedzielski.
W przyszłym tygodniu ruszą masowe szczepienia 30-latków, zatem i ta grupa będzie mogła wrócić do pracy.
Na świeczniku będzie też sytuacja w Porozumieniu, ponieważ od tego zależy odblokowanie programów inwestycyjnych takich jak Nowy Ład i Krajowy Plan Odbudowy czy też likwidacja OFE.
Najnowsze
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!