Dziś pogodnie i ciepło
Dziś w dzień będzie pogodnie, jedynie na północy zachmurzenie okresami duże i początkowo zanikające opady deszczu.
Temperatura maksymalna od 13 st C na północnym wschodzie, około 18 s. C w centrum, do 23 st. Cna zachodzie, Wiatr umiarkowany, nad morzem dość silny, w całym kraju okresami porywisty.
W dzień pogodnie, jedynie na północy zachmurzenie okresami duże i początkowo zanikające opady deszczu
— IMGW-PIB METEO POLSKA (@IMGWmeteo) May 9, 2021
Temperatura maksymalna od 13°C na północnym wschodzie, około 18°C w centrum, do 23°Cna zachodzie Wiatr umiarkowany, nad morzem dość silny, w całym kraju okresami porywisty#IMGW pic.twitter.com/FORkjzOrTT
IMGW, TV Republika
Komentarze
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
„Pluję krwią” - Filip Chajzer ujawnia szczegóły dramatycznych powikłań po bondingu i atakuje dentystę
Witold Tumanowicz ostro punktuje politykę Tuska ws. migracji: "To jest tylko i wyłącznie czasowe odwleczenie tego w czasie"
Najnowsze
Wulgarny komentarz Macron wstrząsnął Francją: wredne s*ki, wyrzucimy
„Pluję krwią” - Filip Chajzer ujawnia szczegóły dramatycznych powikłań po bondingu i atakuje dentystę
Politycy KO wzywają Sutryka do dymisji