Dziedziczak: Proponujemy lepszą metodę leczenia niepłodności – naprotechnologię
Jesteśmy za tym, żeby pomagać ludziom, którzy nie mogą mieć dzieci. Proponujemy metodę, która realnie pomaga takim osobom – naprotechnologię. Nie uwzględnia ona elementów wątpliwych moralnie i jest dużo tańsza – mówił dla Telewizji Republika Jan Dziedziczak z PiS-u.
– Projekt rządowy reprezentuje ideologię lewacką i dyktowany jest biznesem farmaceutycznym – stwierdził. – Naprotechnologia nie powoduje działań eugenicznych, nie zamraża istnień ludzkich i nie dzieli Polaków – podkreślał.
– To metoda skuteczniejsza, pytanie, dlaczego tak mało się o tym mówi – zastanawiał się.
Naprotechnologia to metoda opiera się na samoobserwacji według zmodyfikowanej wersji modelu Creightona, pozwala określić dni płodne kobiety oraz ewentualne zaburzenia w jej cyklu miesiączkowym.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Szejnfeld: Zakazanie in vitro to cofanie się do przeszłych wieków. Taka opcja nie wchodzi w grę
Najnowsze
Błaszczak: rząd Tuska stworzył system ochrony zdrowia dla swoich. Zapowiada nową komisję
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Wiadomo, gdzie zagra Lewandowski! Polak podjął decyzję
Mel Brooks kończy 100 lat. Legendarny twórca komedii wciąż nie zwalnia tempa