Dworczyk: Minister Zalewska porządkuje bałagan, który pozostawili poprzednicy

Artykuł
Zrzut ekranu z TVP Info

Platforma Obywatelska zapowiedziała, że dziś – z okazji Dnia Nauczyciela – złoży wniosek o wotum nieufności dla minister edukacji Anny Zalewskiej. – Wniosek o odwołanie minister edukacji narodowej, Anny Zalewskiej, nie ma szans powodzenia – stwierdziła rzecznik Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, Beata Mazurek.

Zdaniem Beaty Mazurek, reforma edukacji zaproponowana przez minister Annę Zalewską jest "przemyślana, odpowiedzialna i policzalna". – Wniosek o odwołanie minister edukacji narodowej, Anny Zalewskiej, nie ma szans powodzenia – skwitowała rzeczniczka Klubu Parlamentarnego PiS.

Podczas brefingu prasowego zaznaczyła, że "minister Zalewska porządkuje bałagan, który pozostawili poprzednicy". – Politykom Platformy Obywatelskiej należy przypomnieć, że to Donald Tusk mówił, że gimnazja są przechowalnią dzieci w trudnym wieku – wskazywała.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Michał Dworczyk, stwierdził zaś, że "Anna Zalewska porządkuje bałagan, który pozostawili poprzednicy". – Wniosek o odwołanie minister Zalewskiej ma na celu przykrycie afery warszawskiej – powiedział.

 

Źródło: twitter.com/pisorgpl, TVP Info, telewizjarepublika.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy