Dwie osoby zginęły w pożarze na warszawskim Bemowie
Tragiczny finał pożaru, do którego doszło jednym z domów jednorodzinnych w stolicy. We wtorek po południu na Bemowie wybuchł pożar, w wyniku którego zginęły dwie starsze osoby.
Po południu w domku jednorodzinnym na ul. Dorohuskiej na Bemowie wybuchł pożar.
Spalił się jeden pokój, z którego strażacy wynieśli dwie starsze osoby.
Mimo długiej reanimacji, nie udało się ich uratować.
Prawdopodobną przyczyną ich śmierci było zaczadzenie.
Pożar jest już całkowicie ugaszony, a dokładne przyczyny zdarzenia będą wyjaśniać policja i prokurator.
IAR, media
Komentarze
Najnowsze
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź
Jest propozycja dwóch lokalizacji stałej bazy wojskowej USA w Polsce. Co z jej kosztem?