Dwie osoby zginęły w pożarze na warszawskim Bemowie
Tragiczny finał pożaru, do którego doszło jednym z domów jednorodzinnych w stolicy. We wtorek po południu na Bemowie wybuchł pożar, w wyniku którego zginęły dwie starsze osoby.
Po południu w domku jednorodzinnym na ul. Dorohuskiej na Bemowie wybuchł pożar.
Spalił się jeden pokój, z którego strażacy wynieśli dwie starsze osoby.
Mimo długiej reanimacji, nie udało się ich uratować.
Prawdopodobną przyczyną ich śmierci było zaczadzenie.
Pożar jest już całkowicie ugaszony, a dokładne przyczyny zdarzenia będą wyjaśniać policja i prokurator.
IAR, media
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!