Czyżby to był ostatni festiwal zorganizowany przez Owsiaka? Prezes WOŚP napisał...

Artykuł
Wikimedia Commons

„Pomyślałem sobie, że chyba przyszedł czas, aby Festiwal Pol’and’Rock mógł być niesiony już nie przez nas! My chętnie zaczęlibyśmy coś od samego początku!” – napisał na Facebooku Jerzy Owsiak.

Podczas Pol’and’Rock Festival policja zarejestrowała łącznie 213 przestępstw, w tym 141 przestępstw narkotykowych, 50 przypadków kradzieży mienia czy dokumentów, 1 kradzież samochodu, 5 zawiadomień dotyczących zgwałcenia. Policjanci ujawnili również 849 wykroczeń, w sumie przeprowadzono 623 interwencji.

A Owsiak? A Owsiak pisze:

„Powiem Wam, że określenie „Najpiękniejszy Festiwal Świata” oddaje cały jego klimat, na który składają się tysiące elementów. Jestem dumny z tego, że ekipa Fundacji, czyli niewiele ponad 40 osób, przygotowuje to ogromne przedsięwzięcie”.

Owsiak zapowiada też pewne zmiany:

„Myślę, że Pol’and’Rock w przyszłym roku powinien być organizowany przez miasto. Chętnie wypracowany system i przepiękny Festiwal oddamy w ręce ludzi, którzy są na miejscu, reprezentują ten kawałek ziemi, których nauczyliśmy bardzo wielu rzeczy i jestem przekonany, że bardzo wielu ludzi, którzy do tej pory współpracowali z nami przy organizacji Woodstock, a teraz Pol’and’Rock, będzie współpracowało razem z miastem przy organizacji kolejnego Festiwalu”.

Źródło: facebook.com/niezalezna.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy