Co za nienawiść! Uczestnik Parady Równości: stare ku**y wymrą, głosujące na PiS

Artykuł
Zrzut ekranu z serwisu twitter.com/@szefernaker/Wiadomości TVP1

Stare ku**y wymrą, głosujące na PiS i w końcu władza w kraju trafi w normalne ręce – takie słowa powiedział jeden z uczestników Parady Równości, która przeszła dzisiaj ulicami Warszawy. Internauci są oburzeni.

Ulicami Warszawy przeszła Parada Równości, która miała na celu promocję zachowań mniejszości seksualnych. Przypomnijmy, że Rafał Trzaskowski objął tegoroczną paradę patronatem. – Od samego początku, jeszcze w kampanii mówiłem, że Warszawa jest dla wszystkich i zależy mi bardzo, żeby Warszawa była otwarta, żeby była tolerancyjna i dzisiaj dokładnie taka jest – mówił.

Dziennikarze "Wiadomości" opublikowali materiał w którym widać zachowanie uczestników marszu. – Stare ku**y wymrą, głosujące na PiS i w końcu władza w kraju trafi w normalne ręce – powiedział jeden z demonstrujących.

"Tak wygląda 'tolerancja' i 'szacunek' w wykonaniu wyborców opozycji uczestniczących w Paradzie Równości. Od dawna powtarzam, że tegoroczne wybory to zderzenie cywilizacji" – napisał na Twitterze sekretarz stanu w MSWiA Paweł Szefernaker.

Czytaj więcej: Obrzydliwa prowokacja na Paradzie Równości! Zwolennicy LGBT sprofanowali Mszę Św.

Zobacz także: "Chcę ru***ć mojego faceta, nie wasze bombelki!". Skandaliczny transparent na Paradzie Równości

 

Źródło: twitter.com/Wiadomości TVP1

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy