„BYĆ KOBIETĄ URZEKAJĄCĄ” – Telewizja Republika patronuje dyskusji o nowym wymiarze feminizmu

Artykuł
Telewizja Republik

„Jest wiele okazji do bycia urzekającym, wystarczy tylko chcieć. Urzekanie to raczej taki stan duszy, taka radość wynikająca z obcowania z Bogiem na co dzień i dzieleniem się tej radości z osobami spotkanymi na naszej drodze życia. My kobiety jesteśmy tak stworzone przez Boga, że naszym powołaniem jest dzielenie się z drugą osobą.” - Tak zjawisko „urzekania”, które stało się inspiracją do zainicjowania konferencji, wyjaśniają Emilia Szota i Ewelina Chełstowska - organizatorki warszawskiej konferencji „Być Kobietą Urzekającą”

To już druga edycja tego niezwykłego wydarzenia, skierowanego do kobiet poszukujących własnych ścieżek rozwoju osobistego oraz chcących odnaleźć w sobie wewnętrzny spokój i motywację do działania. Współczesna sfeminizowana rzeczywistość potrzebuje nowego wymiaru feminizmu, kładącego nacisk na całokształt kobiet oraz na budowanie ich poczucia własnej wartości. Udział w konferencji ma zatem na celu uświadomienie kobietom, że piękno, które w sobie noszą, to przede wszystkim idealna harmonia pomiędzy sferą duchową oraz cielesną, zaś Tym, który pozwala odkryć w sobie prawdziwe piękno, do jakiego zostaliśmy stworzeni, jest nikt inny, jak tylko Pan Bóg. Tę prawdę niesie ze sobą szereg wykładów przewidzianych w trakcie trwania konferencji.

Wśród tegorocznych prelegentek pojawią się m.in. Patrycja Hurlak, która opowie o 7 grzechach głównych współczesnych kobiet, czy też Anna Machalica Półtorak ze Stowarzyszenia Otwarte Drzwi z wykładem na temat wpływu na zmianę czyjegoś życia za sprawą drugiego człowieka. Ponadto na uczestniczki konferencji czekają inspirujące warsztaty, panele dyskusyjne, liczne upominki, a także strefa piękna, gdzie każda z nich będzie mogła skorzystać z różnorakich bezpłatnych zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych.

Rozpoczęcie konferencji: godzina 9:00, 17 września 2016 r. (sobota), Collegium Bobolanum, Rakowiecka 61, Warszawa

Pełny program konferencji, a także informacje na temat biletów można znajdują się na internetowej stronie poświęconej wydarzeniu: http://bycurzekajaca.pl/.

 

byckobieta_2_670

Źródło:

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy