Burmistrz Wenecji: kto krzyknie „Allahu Akbar” zostanie zastrzelony!
- Każdy kto wpadnie na plac świętego Marka krzycząc "Allahu Akbar" musi liczyć się z tym, że zostanie zastrzelony – zapowiedział Luigi Brugnaro burmistrz Wenecji. Chce on w ten sposób zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo. Z terrorystami się nie negocjuje.
– Musimy zrobić wszystko, by zwiększyć bezpieczeństwo, jeśli chodzi o terroryzm. Kilka miesięcy temu zatrzymaliśmy cztery osoby, które planowały wysadzić most Rialto – powiedział burmistrz Wenecji.
– Powiedzieli, że chcieli spotkać się z Allahem, więc wyślemy ich prosto do Allaha, bez konieczności zrzucania ich z mostu, po prostu ich zastrzelimy – zaznaczył Brugnaro.
niezalezna.pl
Komentarze
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Poseł Ciecióra OSTRO w Sejmie! "PSL wylewa krokodyle łzy"
Marianna Schreiber znów zerwała z Piotrem Korczarowskim. „Mieliśmy zaplanowany ślub na 18 maja”
Prezydent Nawrocki w Davos: musimy rozważać poważnie to, co mówi Donald Trump na temat bezpieczeństwa