Brudziński: Moja misja na stanowisku szefa MSWIA dobiega końca

Artykuł
Twitter @MSWiA_GOV_PL Obserwowany Obserwujesz @MSWiA_GOV_PL

Minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński wyraził przekonanie, że jego następca będzie kontynuował jego politykę w resorcie. W niedzielnych wyborach Joachim Brudziński otrzymał mandat europosła.

- Moja misja na stanowisku szefa MSWIA dobiega końca - mówił dziś minister. - Mam nadzieję, a nawet jestem przekonany, że mój następca we współpracy z pozostającymi wiceministrami będzie kontynuował to dzieło, mimo różnic, czasami sporów, na szczęście nigdy nie kłótni - mówił Joachim Brudziński podczas posiedzenia Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego. 

 Szef resortu spraw wewnętrznych i administracji dodał, że współpraca na linii rząd - samorząd jest bardzo potrzebna. - Po raz kolejny chcę zapewnić i zadeklarować, że dla tego rządu współpraca z samorządem, ze wszystkimi samorządowcami, niezależnie od przynależności politycznej, jest absolutnym priorytetem - mówił szef MSWiA. 

W niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego Polacy wybrali 52 europosłów. 27 mandatów otrzymało Prawo i Sprawiedliwość, 22 - Koalicja Europejska, a 3 Wiosna Roberta Biedronia.

Źródło: IAR

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy