BRAK SŁÓW! Kukiz porównał strzelanie do dzików do... mordowania Polaków przez UPA
- Strzelanie do prośnych loch dzików to bandytka. To tak jak Bandera i jego UPA kiedyś robili z Polakami - powiedział Paweł Kukiz w Polsat News.
Paweł Kukiz w programie Polsat News stwierdził, że nie zgadza się jednak na masowy odstrzał dzików
- Rozumiem, że można regulować populację, ale przekraczanie pewnych etycznych barier, to jest bandytka. Dziki mają huczke, czyli ruję w okolicy listopada. Ciąża trwa około 3 miesięcy. W tej chwili będzie strzelanie do loch, które są prośne. Jeśli to zrobimy, to może się potem pojawić program redukcji CO2 poprzez likwidację ludności woj. zachodniopomorskiego - stwierdził polityk.
- To jest locha prośna, to jest święte - przekonywał Kukiz. Co więcej porównał przy tym masowy odstrzał dzików do działań UPA, Stepana Bandery i eksterminacji Polaków na Wołyniu – Strzelanie do prośnych loch dzików to bandytka. To tak jak Bandera i jego UPA kiedyś robili z Polakami - błysnął.
Najnowsze
W wielu częściach Warszawy doszło do awarii. Na liście przedszkole i klasztor
Sakiewicz: Wojciech B., który groził dziennikarzowi Republiki jest na wolności - to bardzo groźne!
USA zrywają kontakty z Czarzastym. Rose: oburzające obelgi pod adresem prezydenta Trumpa