Bójka Niemców z uchodźcami
Do starcia grupy około 80 Niemców z 20 osobami ubiegającymi się o azyl doszło wczoraj późnym wieczorem w Budziszynie (Bautzen), mieście powiatowym Saksonii.
Z informacji, którą przekazała tamtejsza policja wynika, że do starcia grupy około 80 młodych Niemów (kobiet i mężczyzn) z 20 osobami ubiegającymi się o azyl, doszło z winy uchodźców.
Doszło do ataków słownych oraz fizycznych – w ruch poszły m. in. szklane butelki. Bójkę rozdzieliło około stu policjantów, którzy również zostali przez ubiegających się o azyl obrzuceni szklanymi butelkami oraz drewnianymi listwami.
Policyjne dochodzenie prowadzone będzie ws. zakłócania spokoju oraz spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
Najnowsze
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!
NASZ NEWS: PSL razem z KO na liście? Kłeczek zdradził szczegóły!
Skandal! Ukraiński wojskowy grozi Polsce. "Czy są gotowi na śmierć własnych obywateli?"