Błaszczak: Prezydent Duda jest gwarantem zachowania kursu rozwoju gospodarczego i rozwoju społecznego

Artykuł
Telewizja Republika

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak odwiedził dzisiaj Mińsk Mazowiecki. – Pan prezydent Andrzej Duda jest gwarantem zachowania kursu, jaki Polska przyjęła po 2015 roku. A więc kursu rozwojowego. Jest to rozwój gospodarczy, rozwój społeczny. Poziom życia w Polsce wzrósł przez te ostatnie pięć lat za sprawą pana prezydenta Andrzeja Dudy - powiedział.

– Zostały dwa tygodnie do terminu wyborów, ale jakże ważne dwa tygodnie, dlatego że to będzie niezwykle istotne dla przyszłości naszej ojczyzny. Dla przyszłości polskich kolejnych polskich pokoleń - zaznaczył Mariusz Błaszczak.


– Pan prezydent Andrzej Duda jest gwarantem zachowania kursu, jaki Polska przyjęła po 2015 roku. A więc kursu rozwojowego. Jest to rozwój gospodarczy, rozwój społeczny. Poziom życia w Polsce wzrósł przez te ostatnie pięć lat za sprawą pana prezydenta Andrzeja Dudy - dodał.

– Naszym celem, naszą ambicją jest to, że poziom życia w naszej ojczyźnie był taki, jak na zachodzie Europy. Można do tego doprowadzić konsekwencją w działaniu - podkreślił szef MON.


– Świadczy o tym to wszystko, co zostało zrobione przez Prawo i Sprawiedliwość w ciągu ostatnich lat. Świadczy o tym redukcja biedy, świadczy o tym fakt, że owoce wzrostu gospodarczego są sprawiedliwie dzielone, trafiają do potrzebujących, stwarzają warunki równego startu ludzi młodych. To wszystko jest dorobkiem tych pięciu lat pana prezydenta Andrzeja Dudy - kontynuował.

Zobacz całe przemówienie Mariusza Błaszczaka w Mińsku Mazowieckim:

 

 

Źródło: portal TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy