Bejrut: nietknięta figura Matki Bożej pośród zgliszczy po wybuchu
4 sierpnia świat obiegła wiadomość o wybuchu w stolicy Libanu. Kilka tysięcy ludzi zostało rannych, wielu zostało bez dachu nad głową.
Media społecznościowe obiegły zdjęcia z Bejrutu, które obrazowały skalę zniszczeń po wybuchu. Jedno z nich przedstawiało nietkniętą figurę Maryi pośród zniszczonych budynków.
Zdjęcie opisano:
"To jest posąg Matki Bożej na ulicy w Bejrucie. Wszystko za nią jest zniszczone, a jej posąg przetrwał eksplozję".
Zdjęcie udostępniło konto Maronitas na Twitterze:Bonita foto en Beirut:
— Maronitas (@maronitas_es) August 8, 2020
Esa es una estatua de la Madre de Dios en una calle de Beirut. Todo detrás de ella está destruido y su estatua sobrevivió a la explosión.
????????????????#prayingforlebanon #maronitechurch pic.twitter.com/1w43DDvwUb
Najnowsze
Duklanowski: rząd Tuska reklamuje "nowy port na Bałtyku", którego... nie ma
Matecki alarmuje ws. Parku Kasprowicza. "Chcą zmienić nazwę na Park Johanna Heinricha Quistorpa"
"Wspierajcie prawdziwą sztukę". Jaś Kapela znów wyciąga rękę po kasę [WIDEO]
Watykan wobec AI: sztuczna inteligencja ma służyć godności człowieka
Nawrocki w Poznaniu na rocznicy Czerwca ’56: komuniści chcieli zabrać nam nie tylko ciało, ale także ducha
Branża meblarska i drzewna na skraju przepaści? Jest źle, a dzięki UE może być jeszcze gorzej