Beata Szydło rekordzistką! ZOBACZ ile Polaków zagłosowało na byłą Premier!

Artykuł

Z sondażowych danych wynika, że rekordzistką w wyborach jest Beata Szydło. Na wicepremier, która kandydowała w okręgu 10 – Świętokrzyskie i Małopolska – miało głosować 471104 osób.

W parlamentarnych wyborach frekwencja będzie pewnie dużo większa, może rekordowa licząc od 1989 r. Musimy uzyskać wiele milionów głosów, żeby zwyciężać, żeby Polskę zabezpieczyć - powiedział w niedzielę prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 

Z sondażu przeprowadzonego przez Ipsos dla TVP, TVN i Polsat wynika, że frekwencja w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego wyniosła 43 proc. Według tego sondażu PiS uzyskał 42,4 proc., a Koalicja Europejska - 39,1 proc.

 

Po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów do PE Kaczyński zaznaczył, że PiS jest gwarancją polskiej suwerenności. "Chcielibyśmy, żeby to zrozumieli także i ci, którzy w tych wyborach oddali głosy na innych, nie na naszą listę wyborczą, ale także i ci, którzy w tych wyborach nie uczestniczyli" - zaznaczył prezes PiS.

 

"W wyborach parlamentarnych pewnie ta frekwencja będzie jeszcze dużo większa, może rekordowa licząc od 1989 r. Musimy uzyskać naprawdę wiele milionów głosów, żeby zwyciężać, żeby Polskę zabezpieczyć, żeby zabezpieczyć Polaków, polskie rodziny i żebyśmy mieli piękną, wielką przyszłość, taką na jaką zasługuje nasz naród" - mówił Kaczyński.

 

Źródło: Media

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy