Beata Szydło podsumowała cztery lata rządów Prawa i Sprawiedliwości. WAŻNE SŁOWA!

Artykuł
Twitter @PISORGPL

– Dzisiaj, po 4 latach możemy powiedzieć: tak, większość tych projektów jest zrealizowana, dotrzymaliśmy słowa. Ale to dopiero pierwszy krok - powiedziała Beata Szydło podczas pikniku rodzinnego Prawa i Sprawiedliwości w Stalowej Woli.

– Dzisiaj, po 4 latach jestem tutaj ponownie, żeby ponownie poprosić państwa o zaufanie. Ponownie o to, byśmy razem poszli do wyborów, byśmy razem poszli do zwycięstwa i razem dali sobie szanse na to, żeby ten dobry czas dla Polski mógł być kontynuowany. My mamy tę stalową wolę, determinację by ten dobry czas dla Polski trwał. Bez was nie zrobimy niczego. Jesteście nam bardzo, bardzo potrzebni. A więc wracam do państwa z prośbą, byście nam zaufali ponownie i też proszę tych wszystkich, którzy może jeszcze nie do końca wiedzą, na kogo będą głosowali czy też mają dylematy czy może mówią, że może nie do końca to wszystko, co się dzieje, jest wypełnieniem ich oczekiwań, marzeń, chcę państwa poprosić, byście w czasie wyborów zastanowili się czy warto zaufać tym ludziom, którzy dotrzymują słowa, którzy nawet jeżeli popełniają błędy, to z tych błędów wyciągają wnioski, którzy z pełną determinacją stawiają na realizację tego programu na który z wami się umówili. Nawet jeżeli nie uda się za pierwszym razem, próbujemy znaleźć inne rozwiązania. My mówimy bardzo wyraźnie i jasno co chcemy zrobić. Mówimy o możliwościach, o tym, jakie mamy plany. Dotrzymujemy słowa - powiedziała Beata Szydło. 

–  Ci politycy, którzy w kampanii wyborczej mówią jedno, a potem robią drugie, a przecież mamy takie doświadczenia, przypomnijcie sobie jakie mówiła PO, nie podniesiemy wieku emerytalnego, a potem jeden z pierwszych planów, który został zrealizowany, to było właśnie podniesienie wieku emerytalnego, my mówiliśmy: wrócimy do poprzedniego wieku emerytalnego i dotrzymaliśmy słowa wielokrotnie, kiedy przygotowywaliśmy projekty, programy, mówiliśmy że to wszystko zostanie zrealizowane. Dzisiaj, po 4 latach możemy powiedzieć: tak, większość tych projektów jest zrealizowana, dotrzymaliśmy słowa. Ale to dopiero pierwszy krok. Potrzebne nam są kolejne lata, by móc cały ten plan budowy Polski naszych marzeń zrealizować w pełni. Polacy mają prawo czuć się gospodarzami w swoim kraju. Wszyscy. Bez względu na to kim są, gdzie mieszkają, jakie mają przekonania, ile mają lat. Młodzi ludzie mają prawo do realizacji swoich marzeń i ambicji. Rodziny mają prawo do godnego życia. Wszyscy mamy prawo do tego by żyć w państwie bezpiecznym, rozwijającym się, w takim, który jest naszym wspólnym domem. I to jest nasze największe wyzwanie i to nasze największe zadanie, które przed nami stoi  - podkreśliła była premier. 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy