Bartosz Marczuk rozpoczyna pracę w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
Bartosz Marczuk jeden z prowadzących w Telewizji Republika program "Ekonomia Raport" oraz wicenaczelny tygodnika "Wprost" od jutra rozpoczyna pracę w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
Bartosz Marczuk poinformował o swojej nominacji na Twitterze, dziękując premier Beacie Szydło i szefowej MRPPS Elżbiecie Rafalskiej za zaufanie.
Od jutra zaczynam pracę w @MRPiPS_RP Dziękuję Paniom @BeataSzydlo i @E_Rafalska za zaufanie. Demografia-jedno z 5 najważniejszych wyzwań PL
— Bartosz Marczuk (@BartoszMarczuk) grudzień 9, 2015
Jak poinformowała rzeczniczka prasowa spółki PMPG Polskie Media, większościowego udziałowca AWR „Wprost”, z dniem dzisiejszym przestaje on pełnić funkcję wicenaczelnego tygodnika.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Miliony euro z Ligi Konferencji. Finansowy zastrzyk dla polskich klubów
Morawiecki: wielkie projekty PiS zakopane, zaorane i wyśmiane przez rząd Tuska
Pierwsza Prezes SN wyraża sprzeciw wobec cięć w budżecie Sądu Najwyższego
Kult ODWOŁUJE koncerty: „Nie jesteśmy w stanie grać”.
"Będą stawiać zarzuty za nielubienie Tuska?!". Andruszkiewicz przestrzega przed cenzurą rządu 13 grudnia
"Chcemy odnowy starego kontynentu". Europejscy konserwatyści złożyli na ręce Ojca Świętego deklarację ideową