Ataki na Polski Fundusz Rozwoju. Morawiecki: Nieuczciwe i absurdalne

Artykuł
- Złe intencje zawsze są bardzo czytelne - Mateusz Morawiecki
pixabay/geralt

Premier Mateusz Morawiecki odniósł się do ataku na Polski Fundusz Rozwoju oraz na wdrożoną, przez Pawła Borysa, Tarczę Finansową.

- Jestem zaskoczony nieuczciwym i pełnym absurdalnych insynuacji atakiem na Polski Fundusz Rozwoju i jego szefa Pawła Borysa oraz wdrożoną przez jego zespół Tarczę Finansową. Autorzy oczerniającego materiału przemilczeli fakt, że PFR ściśle współpracuje z Krajową Administracją Skarbową, CBA i innymi służbami w celu zapobiegania nadużyciom - poinformował Mateusz Morawiecki.

- To smutny paradoks, że człowiek, który miał wielki wkład w błyskawiczne powstanie świetnie działających Tarcz, jest atakowany personalnie, bez żadnego uzasadnienia - dodał.

Premier Mateusz Morawiecki zaapelował o to, by szanować pracę innych.

- Przypomnę, że Tarcze uratowały kilka milionów miejsc pracy i pomogły przetrwać tysiącom firm. I to jest prawdziwa wizytówka pracy Pawła Borysa. To lekcja dla nas wszystkich, abyśmy potrafili chwalić dobrą pracę innych i nie próbowali jej dezawuować dla własnych, częstego niezrozumiałych celów. Złe intencje zawsze są bardzo czytelne - przypomniał Morawiecki.

Jestem zaskoczony nieuczciwym i pełnym absurdalnych insynuacji atakiem na Polski Fundusz Rozwoju i jego szefa Pawła...

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Środa, 31 marca 2021

Źródło: FACEBOOK/MATEUSZ MORAWIECKI

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy