Atak na dziennikarza Telewizji Republika. Mamy komentarz poszkodowanego [ZOBACZ WIDEO]
Do zdarzenia doszło podczas wczorajszej manifestacji KOD i tzw. środowisk opozycji totalnej pod polskim Sejmem. Dziennikarz Telewizji Republika został zaatakowany przez agresywnego demonstranta zaraz po tym, jak KODziarz zabrał mu kamerę. – Na szczęście na miejscu zjawiła się policja – mówił nam Paweł Hermanowski, który został zaatakowany.
– Podczas demonstracji zobaczyłem wóz transmisyjny TVP, na którym naklejony był napis "KURvizja kłamie" oraz baner Prawa i Sprawiedliwości z narysowaną niżej swastyką. Wszystko nagrałem i chciałem zdjąć napis. Agresywny demonstrant pchał mnie i szarpał, później skupił się na owym napisie i mojej kamerze, którą zabrał. Poszedłem za nim i mu ją odebrałem. Na szczęście wtedy na miejscu zjawiła się policja, dla której zeznałem do czego doszło – mówił nam Paweł Hermanowski, poszkodowany dziennikarz Telewizji Republika.
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź