Atak na bazę USA w Afganistanie. Są ofiary!
Dwóch amerykańskich żołnierzy zginęło w Afganistanie, a sześciu zostało rannych. W bazie wojskowej w prowincji Nangarhar strzelał do nich mężczyzna w mundurze afgańskiej armii.
Celem ataku była wspólna amerykańsko-afgańska delegacja. Motywy ostrzału na razie nie są znane.
Raporty wskazują, że osoba w afgańskim mundurze otworzyła ogień z broni maszynowej do połączonych sił amerykańskich i afgańskich.
Według gubernatora prowincji Shaha Mahmuda Meyakila powiedział, że trzech afgańskich komandosów zostało rannych.
Dotąd żadna grupa nie przyznała się do zamachu.
IAR, media
Komentarze
Najnowsze
Pęka zmowa milczenia. Kolejny lekarz mówi o patologii w Szpitalu Południowym
Nowy rejestr umów rusza od 1 lipca. Rezydenci wskazują na poważną lukę
Ziemkiewicz bez hamulców o aferze w szpitalu: „Mamy do czynienia z mafijnym państwem!”