Atak na bazę USA w Afganistanie. Są ofiary!
Dwóch amerykańskich żołnierzy zginęło w Afganistanie, a sześciu zostało rannych. W bazie wojskowej w prowincji Nangarhar strzelał do nich mężczyzna w mundurze afgańskiej armii.
Celem ataku była wspólna amerykańsko-afgańska delegacja. Motywy ostrzału na razie nie są znane.
Raporty wskazują, że osoba w afgańskim mundurze otworzyła ogień z broni maszynowej do połączonych sił amerykańskich i afgańskich.
Według gubernatora prowincji Shaha Mahmuda Meyakila powiedział, że trzech afgańskich komandosów zostało rannych.
Dotąd żadna grupa nie przyznała się do zamachu.
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Tusk czy władze szpitala? Polacy wskazali odpowiedzialnych za głośną aferę
Uwaga: ogłoszono alerty II stopnia przed burzami dla dziewięciu województw na południowym wschodzie kraju
HIT DNIA
Historyczny awans TV Republika. Jesteśmy już w TOP 5 polskich mediów