Andruszkiewicz: jeśli pozwolimy wrócić PO do władzy, to takie tragedie jak zamach we Francji, mogą dziać się w Polsce

Artykuł
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/MSNBC

Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni) napisał na Twitterze, czym może grozić powrót Platformy Obywatelskiej do władzy. „Jeśli pozwolimy w przyszłym roku wrócić PO do władzy, to takie tragedie jak zamach we Francji, mogą również zacząć dziać się w Polsce. Nieodpowiedzialni liderzy opozycji totalnej nadal są za relokacją imigrantów!” – grzmi młody polityk.

„Dziś Polska jest najbezpieczniejszym krajem w Unii Europejskiej. Jednak jeśli pozwolimy w przyszłym roku wrócić PO do władzy, to takie tragedie jak zamach we Francji, mogą również zacząć dziać się w Polsce. Bowiem nieodpowiedzialni liderzy opozycji totalnej nadal są za relokacją imigrantów!” – wskazał młody polityk.

We wtorkowej strzelaninie w Strasburgu zginęły trzy osoby, a dwanaście zostało rannych. Wśród nich jest także Polak. Do strzelaniny doszło we wtorek o godzinie 20:00 czasu lokalnego. Mężczyzna z bronią palną w ręku otworzył ogień w stronę osób przebywających na jarmarku bożonarodzeniowym. 

Wcześniej Andruszkiewicz zwrócił uwagę opozycji ws. jej „donoszenia na Polskę”:

„Premier Morawiecki zwrócił się z apelem do opozycji totalnej, aby nie donosiła na Polskę za granicą, tylko włączyła się do ciężkiej pracy na rzecz modernizacji naszego państwa. Czy PO to w końcu zrozumie?”.

Źródło: twitter.com/gazeta.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy