Agenci, funkcjonariusze i działacze! Oglądaj "Koniec systemu"
W ostatnich latach jesteśmy świadkami nieustających awantur o Trybunał Konstytucyjny, Sąd Najwyższy i wymiar sprawiedliwości. Dlaczego tak się dziej? Właśnie o tym będzie dzisiejszy odcinek programu „Końca systemu”. W drugiej części programu red. Dorota Kania porozmawia na ten temat z Sebastianem Kaletą, wiceministrem sprawiedliwości. Oglądaj już dzisiaj o 21:30.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Zielona Góra: awantura z politykami KO o imigrantów, mieszkańcy zdecydowanie zaprotestowali!
SPRAWDŹ TO!
Giertych przekroczył granicę! Tak skomentował relację prezydenta Nawrockiego
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia