Agenci, funkcjonariusze i działacze! Oglądaj "Koniec systemu"
W ostatnich latach jesteśmy świadkami nieustających awantur o Trybunał Konstytucyjny, Sąd Najwyższy i wymiar sprawiedliwości. Dlaczego tak się dziej? Właśnie o tym będzie dzisiejszy odcinek programu „Końca systemu”. W drugiej części programu red. Dorota Kania porozmawia na ten temat z Sebastianem Kaletą, wiceministrem sprawiedliwości. Oglądaj już dzisiaj o 21:30.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Poważny wypadek w Poznaniu. Autobus zderzył się z tramwajem
Kilkadziesiąt osób do przesłuchania. Rusza szerokie śledztwo ws. Szpitala Południowego
Przydacz: strona ukraińska nie jest zainteresowana realną dyskusją z polskim prezydentem