Afera taśmowa. Halicki w TVP poznał opinię sąsiada na swój temat
W trakcie programu „Woronicza 17” emitowanego na antenie TVP Info wyemitowane zostały nowe taśmy nagrane w 2014 roku w restauracji Sowa i Przyjaciele. Na jednym z nagrań pojawiła się się opinia, która z pewnością nie spodobała się posłowi PO Andrzejowi Halickiemu.
Goście niedzielnego programu TVP Info mieli okazję na wizji posłuchać wraz z widzami fragmentów rozmowy miedzy Radosławem Sikorskim i prezesem PKN Orlen Jackiem Krawcem, dotyczących m.in. sytuacji w Platformie Obywatelskiej.
– Halicki ku****, ten Grupiński… Grupiński jest niegłupi, ale Halicki no to jest mój sąsiad, mieszka wieś obok. To jest, ku****, debil no" - skomentował Jacek Krawiec, były prezes Orlenu.
Halicki, pytany o jego słowa w programie TVP Info, odpowiedział krótko: "Pomimo tego, że widzę jesteśmy sąsiadami, nie bywaliśmy u siebie".
Najnowsze
Wieczorem do Polski wróci 22 pasażerów rozbitego autokaru
Katastrofa polskiego autokaru na Węgrzech. Dokumenty zabezpieczone w siedzibach firm
Zmarł aktor Jan Frycz. Grał w najlepszych teatrach, w filmach i serialach
SPRAWDŹ TO!