Adam Małysz jest zarażony koronawirusem
Adam Małysz za pośrednictwem swojego konta w serwisie Facebook poinformował, że jest zarażony koronawirusem.
Adam Małysz, były wybitny polski skoczek, medalista Igrzysk Olimpijskich oraz Mistrzostw Świata poinformował, że jest zarażony kortonawirusem. Za pośrednictwem swojego konta na Facebooku napisał, że w ostatnim czasie miał styczność z osobą, która miała pozytywny wynik testu na obecność Covid-19.
Małysz zdecydował się poddać testowi, gdy tylko o tym się dowiedział. Okazało się, że próbka wykazała pozytywny wynik i stwierdzono, że były skoczek jest również zarażony koronawirusem. Uspokoił jednak wszystkich fanów, że przechodzi wirusa bezobjawowo i czuje się bardzo dobrze.
W związku z tym, że Adam Małysz wielokrotnie uczestniczy w spotkaniach z kibicami oraz zawodnikami poprosił w swoim poście o to abby osoby, z którymi się spotkał, przestrzegały wszelkich procedur z zaistniałą sytuacją. Małysz zachęca takie osoby do przebadania się na obecność koronawirusa, aby nie narażać innych na zarażenie.
Polecamy Debata Nawrocki-Duda
Wiadomości
Bąkiewicz na marszu przeciwko umowie z Mercosur: Tusk zgodził się na likwidację polskiego rolnictwa, to zdrada
Tusk "nie ma czasu" dla rolników. Szłapka uderza w prezydenta Nawrockiego. "To nie są jego kompetencje"
Najnowsze
Tusk "nie ma czasu" na spotkanie z rolnikami. Protestujący weszli do budynku KPRM!
Bąkiewicz na marszu przeciwko umowie z Mercosur: Tusk zgodził się na likwidację polskiego rolnictwa, to zdrada
Jest śledztwo w sprawie śmierci 31-latki, która zmarła po cesarskim cięciu!