Abp Sławoj Głódź świętuje dziś 30-lecie sakry biskupiej. Na biskupa został mianowany przez św. Jana Pawła II
Walczę dla Chrystusa – to zawołanie biskupie towarzyszy 30-letniej już posłudze biskupiej ks. abp. Sławoja Leszka Głódzia.
Swoją misję biskupią rozpoczął jako biskup polowy Wojska Polskiego, którą pełnił przez 14 lat. Przez 4 kolejna lata stał na czele diecezji warszawsko-praskiej. Od 2008 do 2020 roku pełnił posługę arcybiskupa metropolity gdańskiego.
radiomaryja.pl
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!