Abp Sławoj Głódź świętuje dziś 30-lecie sakry biskupiej. Na biskupa został mianowany przez św. Jana Pawła II
Walczę dla Chrystusa – to zawołanie biskupie towarzyszy 30-letniej już posłudze biskupiej ks. abp. Sławoja Leszka Głódzia.
Swoją misję biskupią rozpoczął jako biskup polowy Wojska Polskiego, którą pełnił przez 14 lat. Przez 4 kolejna lata stał na czele diecezji warszawsko-praskiej. Od 2008 do 2020 roku pełnił posługę arcybiskupa metropolity gdańskiego.
radiomaryja.pl
Komentarze
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
„Tam giną ludzie”. Wydanie specjalne TV Republika po relacji sygnalisty
Wildstein o aferze szpitalnej: To nie jest afera, to jest metoda
Prognoza pogody na najbliższe dwa dni. Będzie bardzo gorąco!
SPRAWDŹ TO!