A. Szufa o grupie Teatr Bezdomnych
Gościem Ilony Januszewskiej w programie "Polska na dzień dobry" była dziś Anna Szufa, reżyserka i założycielka grupy Teatr Bezdomnych.
#PolskaNaDzieńDobry | Anna #Szufa: Jak wskazuje sama nazwa, w Teatrze Bezdomnych grają osoby w stanie bezdomności. Myślę, że to jest coś wyjątkowego, że ci ludzie mając tyle problemów chcą się wziąć za teatr, za kulturę.#włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika (@RepublikaTV) November 6, 2020
#PolskaNaDzieńDobry | Anna #Szufa: Wtedy, kiedy przyszły pierwsze osoby na zajęcia, to było dosyć zabawne, bo nikt nie przyszedł na zajęcia, tylko mówiono "ja będę tylko patrzeć", "zrobię pracę pisemną w tym teatrze". Brakowało im śmiałości.#włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika (@RepublikaTV) November 6, 2020
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!