Zwłoki kobiety wyłowione z rzeki Pilicy. Policja zatrzymała partnera zmarłej

Artykuł
O zdarzeniu poinformowana została prokuratura
KPP w Radomsku

Policjanci ustalili, że kobieta to 51-letnia mieszkanka Przedborza. O zdarzeniu poinformowana została prokuratura.

- Podczas wędkowania mężczyzna w Pilicy zauważył ciało zaplątane w konary drzewa, natychmiast zadzwonił na policję. Przybyli na miejsce policjanci dzięki pomocy strażaków wydobyli zwłoki na brzeg - opowiada podinsp. Wojciech Auguścik z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

W niedzielę, w godzinach popołudniowych policjanci zatrzymali partnera zmarłej kobiety – 45 –letniego mieszkańca Przedborza.

Jak ustalili policjanci z KPP w Radomsku, dzień wcześniej kobieta razem ze znajomymi imprezowała nad brzegiem Pilicy, wspólnie spożywali alkohol. Z zeznań świadków wynika, że w pewnym momencie została ona sama ze swoim partnerem. Funkcjonariusze w niedzielne popołudnie dotarli do 45-letniego mieszkańca Przedborza, który był kompletnie pijany. Mężczyzna został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany.

- Z ustaleń policji wynika, że wyłowiona z rzeki kobieta przebywała ze swoim partnerem. W sobotę, wspólnie z innymi osobami spożywali nad rzeką alkohol. Osoby te jednak oddaliły się, a 51-latka została sama z partnerem - wyjaśnia Auguścik.

- Mężczyzna ten był kompletnie pijany, dlatego w niedzielę nie udało się go przesłuchać. Czynności z jego udziałem będą wykonywane, kiedy wytrzeźwieje. Policjanci ustalą, jaki był udział zatrzymanego mężczyzny w tym zdarzeniu - dodaje Auguścik.

Źródło: Radomsko24

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy