Zuckerberg knebluje Aondo-Akaa. Facebook znów banuje konserwatystów

Artykuł
Oficjalny fanpage dr. Bawera Aondo-Akaa
fot. medianarodowe

Facebook wycofał publikację oficjalnego fanpage dr. Bawera Aondo-Akaa. Działacz pro-life jest związany z Fundacją Pro-Prawa do życia czy Prawicą Rzeczypospolitej Marka Jurka.

To nie pierwsze blokady, które uderzają w dr. Aondoo-Akaa. W październiku zablokowano go za komentarz w temacie LGBT.

Teolog pochwalił się udziałem w wykładzie „Homoherezja i lawendowa mafia w Kościele. Jak wyjść z kryzysu?”, autorstwa ks. prof. Dariusza Oko. Jeden z użytkowników skomentował to, pytając: „A kiedy ktoś w końcu się zajmie prawdziwym źródłem pedofilii?”.

Doktor Aondo-Akaa odpowiedział: „Proszę Pana, jak Pan się zajmie podstawami choroby; dewiacji ohydnej pedofilii, która wiąże się scricte z dewiacją; chorobą homoseksualizmu, to szczerze Pana wesprę".

Tym razem Facebook wycofał publikację oficjalnego fanpage dr. Aondo-Akaa. Działacz pro-life opowiedział portalowi Republika, jak postrzega kolejne ataki medialne na jego działalność.

- Odbieram to jako atak na środowiska konserwatywne, atak na patriotyzm. Działania Facebooka są neomarksistowskie i ideologiczne. Oczywiście jest to mechanizm i strategia wywołana tym, żeby konserwatystów i patriotów wyeliminować z przestrzeni publicznej, aby nie mieli nic do powiedzenia. Chodzi im o to, aby nasze poglądy, idee były uważane za zaściankowe i wyłączone z przestrzeni debaty ogólnie publicznej – podkreślił w rozmowie dla portalu TV Republika dr. Aondo-Akaa. 

Dr. Bawer Aondo-Akaa zaapelował również do premiera Morawieckiego, o to, aby PiS zajął się dwoma ustawami: - Tak dla rodziny, nie dla gender oraz ukrócił monopol neomarksistowskiego Facebooka – dodał działacz pro-life.

Facebook w ostatnim czasie zablokował również konto Konfederacji, zarzucając naruszenie standardów społeczności, a przede wszystkim informacji w temacie COVID-19. 

CZYTAJ: Aondo-Akaa o WOŚP: Wsparcie diabolicznego pseudostrajku kobiet to wsparcie mordowania dzieci nienarodzonych

 

Źródło: medianarodowe, TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy