Zrozumieć Boga. Zrozumieć siebie. Nowa audycja w Telewizji Republika [wideo]

Redakcja TV Republika 27-05-2022, 19:45
Artykuł
Ks. Prof. Dariusz Oko / Albigowa

Telewizja Republika w najbliższą sobotę 28.05.2022 r., o godzinie 21:50 wyemituje premierowo pierwszy odcinek nowego programu „Oko na niedzielę”, którego gospodarzem będzie ks. prof. Dariusz Oko.

Żyjemy w czasach szczególnego zamętu oraz chaosu w świecie i w Kościele. W czasach wyjątkowych zagrożeń chrześcijaństwa pochodzących ze świata, ale też z jego wnętrza. Teraz, żeby właściwie decydować i postępować, trzeba przede wszystkim właściwie rozumieć to, co się dzieje. A nie ma lepszej pomocy w rozumieniu, niż prawda i światło pochodzące od samego Boga, najwyższa prawda i światło objawione w Jezusie Chrystusie.

Ten cotygodniowy program ma właśnie temu służyć: widzieć i rozumieć wszystko jakby z punktu widzenia Najwyższego, bo w świetle Jego Słowa na każdą kolejną niedzielę.

Pomagać nam będzie w tym ks. prof. Dariusz Oko, znany już właśnie ze starań o takie rozumienie, a także z jego głoszenia i obrony.

Emisja premierowa każdego odcinka w soboty o godzinie 21:50, natomiast emisja powtórkowa w niedzielę o  godzinie 14:50. Dzisiejszy odcinek do zobaczenia na YT od godz. 22:00 (w oknie poniżej)

Telewizję Republika odbierać można drogą satelitarną, w internecie oraz droga naziemną w systemie DVB-T w Katowicach i okolicy oraz w systemie DVB-T2 w Warszawie na kanale 23, Wrocławiu na kanale 41 i w Gdańsku na kanale 31.

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy