"Znamy się od dawna" - Lewandowski o rozmowie z Ronaldo

Artykuł
Robert Lewandowski pierwszy raz na gali w Dubaju
wikimedia commons

O kulisach spotkania piłkarzy opowiedział sam Robert Lewandowski. Pod koniec grudnia Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo byli gwiazdami Globe Soccer Awards w Dubaju. Po ceremonii mieli okazję porozmawiać.

"Znamy się od dawna"

- Rozmawiałem z Ronaldo po gali. Pogratulował mi trofeów z minionego sezonu i ogólnie moich osiągnięć w 2020 roku - wyznał Lewandowski w tygodniku "Sport Bild". - Oboje jesteśmy doświadczonymi piłkarzami i znamy się od dawna - ale to była bardzo dobra, wyjątkowa rozmowa - podkreślił.

Lewandowski wierny Bayern Monachium

Z Monachium Polak na razie nie zamierza się ruszać. Jego obecny kontrakt z mistrzami Niemiec wygasa w 2023 roku.

- Czuję się bardzo dobrze w Bayernie, nie myślę o zmianie. Mój klub jest najlepszy na świecie. Wygrywamy razem i rozwijamy się dalej, jeszcze nie dotarliśmy na szczyt - zaznaczył kapitan reprezentacji polskiej.

Pierwsza gala w Dubaju

Napastnik Bayernu pierwszy raz wziął udział w gali, która organizowana jest od 2010 roku. W Dubaju zasłużenie otrzymał nagrodę Globe Soccer Awards dla najlepszego piłkarza minionych dwunastu miesięcy.

Podczas gali odbywającej się w efektownej scenerii przed jednym z budynków przyznano też wiele innych nagród. Edycja szczególna, wyróżniono również gracza za całokształt w XXI wieku. Nagrodę dla piłkarza dwudziestolecia tego wieku otrzymał Ronaldo.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: eurosport

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy