Znaleziono zwłoki 43-letniego mężczyzny w piwnicy Urzędu Gminy

Portal TV Republika 28-11-2023, 21:30
Artykuł
Canva.com

W piwnicy budynku Urzędu Gminy w Baboszewie niedaleko Płońska znaleziono we wtorek zwłoki 43-letniego mężczyzny. To mieszkaniec gminy. Jego ciało odkrył pracownik urzędu. Okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśni śledztwo.

Jak poinformowała PAP rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku kom. Kinga Drężek-Zmysłowska, zawiadomienie o znalezieniu zwłok w piwnicy budynku Urzędu Gminy w Baboszewie wpłynęło tam we wtorek w godzinach porannych.

"Ciało, jak się okazało 43-letniego mieszkańca gminy Baboszewo, ujawnił jeden z pracowników urzędu. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali niezbędne czynności. Zwłoki zostały zabezpieczone w prosektorium" - powiedziała PAP kom. Drężek-Zmysłowska.

Okoliczności śmierci 43-latka zostaną ustalone w ramach śledztwa. Na obecnym etapie postępowania brana jest pod uwagę m.in. wersja, iż mogło dojść do samobójstwa.

Rzeczniczka płońskiej policji zaznaczyła, że mężczyzna, którego ciało znaleziono w piwnicy budynku Urzędu Gminy w Baboszewie nie był pracownikiem tego urzędu, nie był też osobą bezdomną - ze wstępnych ustaleń wynika, że 43-latek był widziany ostatni raz dzień wcześniej.

Źródło: PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy