Ziemkiewicz: Wojnę zwyciężą Chiny
- Jesteśmy w przełomowym momencie historii. Rosja traci znaczenie - powiedział na antenie Telewizji Republika publicysta Rafał Ziemkiewicz.
- Cała bandycka agresja jest próbą zachowania mocarstwa starymi metodami. Nie zauważyli, że świat się zmienił i te metody z XIX wieku teraz nie działają. To są na szczęście podrygi zdychającego imperium, bardzo zbrodnicze i bolesne - oznajmił.
Ponadto publicysta przypomniał, że „cała technologia wojskowa Rosji jest oparta na systemach niemieckich i broni francuskiej”.
- Stalin, który jest idolem Putina rzeczywiście stworzył gigantyczną machinę wojenną, która miała podbić cały świat - wtrącił Ziemkiewicz.
#PolskaNaDzieńDobry | @R_A_Ziemkiewicz: Widać wyraźnie, że armia ukraińska w tej chwili góruje rozpoznaniem nad armią rosyjską.#włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) March 18, 2022
- Rosja jest skazana na upadek i pojawia się pytanie, kto zagospodaruje ten upadek - powiedział. Zdaniem publicysty, tę „wojnę zwyciężą Chiny”.
Wiadomości
Wielkie koncerny pod lupą. Minister ds. sił lądowych Stanów Zjednoczonych ujawnia kulisy drogich zakupów zbrojeniowych
Wstrząsające słowa Kołakowskiej o jej związku. „Przez lata utrzymywał mnie na smyczy”. Karolak odpowiedział jednym słowem.
Najnowsze
Śliwka o Czarzastym na fotelu Marszałka Sejmu: To jest dla mnie scenariusz niezbyt przyjemny
Józef Piłsudski Pierwszym Marszałkiem Polski. 105 lat od historycznej uroczystości
Wielkie koncerny pod lupą. Minister ds. sił lądowych Stanów Zjednoczonych ujawnia kulisy drogich zakupów zbrojeniowych