Zieliński już jest zdrowy. Zagra z Juventusem

Zieliński wraca do gry. Oby był w świetnej formie na październikową kadrę
Fot:Twitter/New Team FC

Piotr Zieliński to piłkarz, którego bardzo brakowało na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Bez niespełna 27- letniego pomocnika Napoli, Biało – czerwoni pokonali Albanię (4:1), San Marino (7:1) oraz zremisowali w hitowym starciu z Anglią (1:1). Według Sky Sport Italia, Zieliński wziął udział w treningu i jest przewidziany w podstawowym składzie na mecz z Juventusem Turyn.

Polak z powodu kontuzji opuścił ligowe starcie z Genoą oraz całe zgrupowanie reprezentacji. Polak nabawił się kontuzji już w pierwszej kolejce Serie A, w meczu z Venezią. W 35. minucie meczu upadł na murawę i nie dokończył meczu.

Mimo kontuzji Zielińskiego Napoli wygrało oba mecze w Serie A. Sobotni rywal ekipy Luciano Spalettiego, Juventus z Wojciechem Szczęsnym w bramce, koszmarnie rozpoczął rozgrywki. Zanotował remis ze średniakiem Udinese Calcio i wstydliwą porażkę z Empoli, beniaminkiem ligi. Polski bramkarz zawinił przy utracie gola, we wszystkich meczach tego sezonu. Ostatnie czyste konto w Juventusie zanotował 2 marca w spotkaniu ze Spezią. W reprezentacji, Szczęsny ostatnio nie puścił gola w marcowym meczu ze słabiutką Andorą. (Nie licząc 45. minut w starciu z San Marino).

Źródło: Portal TV Republika