Zandberg RAZEM z Biejat. Co to oznacza dla odmłodzonej polskiej lewicy?
Adrian Zandberg i Magdalena Biejat zostali wybrani współprzewodniczącymi partii Razem. To pierwsze takie wybory tej formacji, którą dotąd kolektywnie kierował Zarząd Krajowy. Wyniki głosowania w Razem ogłoszono podczas niedzielnej konwencji partii, która odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Magdalena Biejat dziękowała za głosy i zaufanie. "To zaszczyt, wielka rzecz zostać współprzewodniczącą partii Razem", mówiła.
"Przez ostatnie lata pokazaliśmy, że można zbudować od zera ruch, który ma realny wpływ na krajową politykę. Zaczynaliśmy bez wielkich nazwisk, bez pieniędzy, bez wpływów. Dziś jesteśmy w Sejmie i jesteśmy gotowi zmieniać Polskę na lepsze", przekonywała.
Adrian Zandberg natomiast podkreślał, że kierowanie partią Razem będzie wielką odpowiedzialnością. "Razem jest dzisiaj sercem Lewicy", mówił.
Najnowsze
W koalicji wrze. Coraz większa presja na decyzje Tuska ws. afery Kacprzyka
Bardzo dobre informacje z rynku ropy. Cena surowca nadal spada!
Zandberg ostro do Trzaskowskiego i Kierwińskiego ws. Szpitala Południowego: "Warszawą rządzi ośmiornica"